از اینکه تمایل به داشتن کلاس با من دارید بسیار خرسند و مفتخرم
در اینجا قصد دارم شرایط کلاس و یک سری از سوالات متداولی که ممکن است برای دانشجویان پیش بیاید توضیح بدم.
از آنجاییکه تغییری در شرایط کلاس نخواهد بود لذا تقاضا دارم قبل از تصمیم گیری برای ثبت نام ابتدا قوانین کلاس را با دقت مطالعه کنید تا در کنار یکدیگر یک تجربه عالی از کلاس داشته باشیم:

۱- آیا قوانین کلاس های من متفاوت است؟
تمامی کلاس های من از یک گروه قوانین طبعیت میکنند. فرقی بین کلاس مثلا مکالمه من با کلاس آیلس من، یا شخص مبتدی، جوان یا پیشرفته یا مسن تر از نظر قانون کلاس وجود ندارد.

۲- تمامی کلاس های من خصوصی هستند و کلاس عمومی برگزار نمیکنم چرا؟
در روش تدریس من کلاس های آموزشی ام گارانتی شده هستند و چیزی را که آموزشگاه ها به دلایل محدودیت خود نمیتواند به شما آموزش دهد٬ در مدت کوتاهی تدریس میکنم.

اما این موضوع مشروط است به:
الف- دانشجو تمامی تکالیف بدون عذر و بهانه ای انجام دهد و بهانه هایی غیر موجهی نظیر مهمانی رفتن،  خرید،  خواب بودن،  سر کار رفتن٬ خسته بودن، بچه داری و... در کار نباشد.
ب- دانشجو خود را موظف بداند که در کلاس فعال بوده  و همیشه حرف برای گفتن داشته باشید.
به عبارتی دیگر، کسانی هستند که کلا حرف برای گفتن ندارند حتی به فارسی٬ طبیعتا این افراد حرفی برای گفتن به انگلیسی، ترکی یا فرانسه و... نخواهند داشت٬ و کلا در سکوت به سر میبرند.
مثلا اگر از انها بپرسی دیروز چیکارا کردی؟ در جواب میگه هیچی.
میپرسم٬خودت رو معرفی کن: میگه چی بگم؟
دیروز چی کار هایی کردی؟ هیچی. از صبح خونه بودم تا شب.
فیلم کتاب رادیو مجله تلوزیون موسیقی انگلیسی سفر خارج مصاحبه با ادم های خارجی، اینترنت گردی... هیج کدوم رو انجام نمیدم.
کلا من فارسی هم حرف نمیزنم.
همچین شخصی مشکلش انگلیسی نیست. مشکلش فارسی حرف نزدن هست.
هروقت حرفی برای گقتن به فارسی داشتین من تضمین و گارانتی میکنم که به شما یاد میدم چطور آن را به انگلیسی بگویید.

۳ - آیا امکان کنسلی تعدادی جلساتی از کلاس وجود دارد یا خیر؟
دانشجویان عزیز٬ مد نظر داشته باشید که وقتی کلاسی برای شما مقرر میشود٬ تا حداقل ۱۰ جلسه برای شما در تقویم آموزشی زمان فیکس می گردد٬ و در اینصورت شانس ثبت نام دوست دیگر در کلاس به تعویق میفتد٬ و در صورت تماس فرد جدیدی میگویم که متاسفانه جای دیگری ندارم.
کلاس خصوصی یعنی کیفیت بالای تدریس، و نه این معنی که هر وقت که بتوانید آن را کنسل کنید.
بشخصه تمام سفرهامو برای کلاس شما کنسل میکنم و این انتظار رو دارم که در هیچ شرایطی چه شخصی یا موجه یا هر اسمی٬ کلاس کنسل نشود.
لذا با توجه به این موضوع و همچنین ایجاد نظم و انضباط برای تشکیل کلاس٬ امکان کنسلی کلاس وجود ندارد حتی اگر هفته قبل اعلام کرده باشید٬ در صورت کنسلی کلاس٬ هزینه جلسه از شما دوست عزیز کسر میگردد.

۴ - هزینه جلسات به چه شکل است؟
هزینه شرکت در کلاس برای هر جلسه ۲۰۰ هزار تومان است و هزینه هر ۱۰ جلسه پیش از شروع کلاس دریافت می شود. این امر همانند قوانین هر آموزشگاه یا هر موسسه  ای  به دلیل  جدی انگاشتن و انضباط در کلاس است لذا در صورت عدم حضور در کلاس٬ هزینه  آن ساعت از شما کسر میشود.

۵- یادگیری زبان چقدر طول میکشد؟
این سوال برای یک مدرس حرفه ای غیر منطقی است. آموزش زبان به زمان ارتباطی ندارد و به میزان مطالعه شما، سطح هوش، انگیزه، وقت ازاد برای مطالعه و درک شما از آن مطلب، و اتفاقات مختلفی که ممکن است در حین داشتن کلاس پیش آید مرتبط است.
برای مثال، ممکن است مطلب ساده ای که به یک نفر در یک جلسه یاد بدهم به شما در دو جلسه یاد بدهم یا ده جلسه و یا برعکس.
چون هوش شما با شخص دیگر متفاوت است. هوش زبانی شما مثل هوش ریاضیات شما متفاوت است.
یکی لغات را از ابتدا میداند و میزان کلاس ما نصف میشود و نفر دیگر حتی کلمات ساده را هم نمیداند و برای یادگیری سختی خواهد داشت.
شما وقت ازاد برای مطالعه دارید اما شخص دیگری ساعت هفت شب هر روز به خانه میاید و بعد از انجام کارهای شخصی و عدم انگیزه بالا بعد از انجام تمامی کارهای دیگر... میخوابد و تکالیف را به فردا محول میکند. و دلایل دیگر...
ولی بصورت کلی تمامی کلاس های من بیش از حد انتظار شاگرد های من سریع پیش میرود و درصورت عدم مطالعه از کلاس عقب میمانید.
هدف من این است که یادگیری شما که در اموزشگاه ها به چند سال میکشد تنها در چند ماه کوتاه تمام شود و خودتان هم باور نمیکنید که تمام مطالبی که شما باید تا ترم های پایانی در اموزشگاه منتظر بمانید با من در کمتر از ده جلسه یاد میگیرید و میتوانید مقایسه بکنید با دوره های ناموفق قبلی ان که باعث شده دوباره دنبال کلاس زبان بگردید.

۶- کتابهای آموزشی تدریس کلاس من چه هستند؟
در کلاسهای آموزشی من از کتاب خاصی استفاده نمیشود. هدف من از آموزش زبان٬ تدریس کتاب نیست٬ بلکه هدف٬ چطور انگلیسی صحبت کردن شماست. سیاست آموزشگاه ها بر اساس یادگیری کتاب و به اتمام رسوندنشه و در انتهای دوره ای که تمام میشه٬ زبان آموزان میگند که ما این کتاب رو خوندیم٬ ولی نهایتا نمیگند که چقدر میتونیم انگلیسی صحبت کنیم.

من سعی میکنم تنها با مکالمه کردن و صحبت کردن که هدف نهایی شماست٬ کلاس رو پیش ببرم٬ فرضا شما میخواهید که رانندگی یاد بگیرید٬ در نتیجه توقع اینه که به شما رانندگی آموزش داده بشه و نه تئوری رانندگی. بنابرین من هم به شما با روش مخصوص خودم٬ تمام ۱ ساعت و نیم کلاس را به مکالمه میگذرونم و قطعا شما هم مثل بسیاری از شاگردان من در همون جلسات اول خواهید گفت که تا الان انقدر انگلیسی صحبت نکرده اید.

من نکاتی رو به شما آموزش میدم که برای زندگی روزمره تون یا زندگی کاری خودتون به اون احتیاج دارید. در نتیجه کلاس شما با فرد دیگه قطعا فرق خواهد داشت. من معتقدم که هر زبان آموزی ویژگی های خودشو داره و ما نمیتونیم به یک نفر یک کتاب واحد رو آموزش بدیم که به هزاران نفر دیگه تدریس شده.

شما در طول مدت کلاس در حال صحبت کردن خواهید بود و تمام اون که به شما یاد میدم به صورت تکلیف در خانه نیز به شما داده خواهد شد. مثلا به شما گفته میشه که این نکته ایست که امروز کار کردیم مثلا این نکته ساختاری٬ اصطلاحی یا شنیداری در این منبعی که به شما معرفی می شود وجود دارد و میبایست در منزل تمرین کنید.

در نهایت در پایان دوره٬ از شما انتظار میره که بتونید در مورد مسائلی که دوست دارید صحبت کنید. یک سری روش ها وجود داره که بر اساس تکراره یک چیز است. ما در کلاس همچین روشی رو پیش نمیبریم بلکه مکالمه رو به شکل حرفه ای و هوشمندانه هدایت میکنم و قرار نیست که شما مثلا هی تکرار کنید٬ I have a book ٬ I have a book ٬ … و بعد وقتی در زندگی واقعی قرار میگیرید نتونید ازش استفاده کنید٬ من سعی میکنم که مطالب و چیزهایی رو به شما آموزش بدم که عملا بتونید ازشون استفاده کنید.

۷- آیا امکان شیر کردن کلاس با دوست دیگر برای شما فراهم است؟
پیشنهاد جدی بنده به عنوان مدرس دوره٬ این است که این اتفاق نیفتد زیرا امکان همسطح بودن دو نفر تقریبا خیلی کم است و این موضوع برای دو دوست سخت خواهد شد٬ یکی که سطح بالاتری دارد احساس کسلی و بی فایده بودن کلاس را دارد و دوست دیگر که سطح پایین تری دارد٬ ادامه کلاس را با دشواری میبینید و به اصطلاح خودمون٬ از کلاس زده خواهد شد. لذا توصیه میشود که کلاسها اشتراکی نباشد اما اگر دو طرف باز علاقه مند به این موضوع باشد امکان شیر کردن کلاس موجود است.

۸ - محل تشکیل کلاس ها در چه مکانی است؟
کلاس های تدریس اینجانب در دو نقطه تهران٬ فلکه دوم صادقیه و میدون تجریش تشکیل میشود ولی در صورتی که بتوانم کلاس شما را با کلاس های دیگر خود در نزدیک محل شما هماهنگ کنم٬ امکان تدریس در محل شما وجود خواهد داشت.

۹ - بعد از خوندن موارد بالا٬ روند ثبت نام به چه شکلی است؟
برای شرکت در کلاس های من به تقویم آموزش موجود در سایت مراجعه نمایید و یا در تلگرام و اینستاگرام آخرین آپدیت های ساعات خالی آموزشی را چک نموده و پس از انتخاب زمان٬ جهت هماهنگی بیشتر با بنده از طریق راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

تلگرام من
اینستاگرام من